O nás

Kdo jsme

Již více než 20 let experti v oboru stromolezectví a arboristiky. Naše firma Stromolezectví Martin Šilar se specializuje na realizaci a údržbu zeleně rostoucích v obytných zónách měst a obcí, v parcích, zámeckých zahradách i památkově chráněných objektech. Provádíme také kácením rizikově situovaných stromů, vyskytujících se například v husté zástavbě, v blízkosti elektrického vedení, hřbitovů apod.

Veškeré práce provádíme pomocí stromolezeckých a lanových technik. Zabýváme se také prodejem specializovaného vybavení pro arboristy značky Arbortec. S využitím vlastních zkušeností v oboru dokážeme dobře poradit a doporučit zboží přesně dle potřeb zákazníka.

Jak nás oslovila značka Arbortec

Za pětadvacet let své náročné a rizikové kariéry jsem vyzkoušel mnoho oblečení od toho nejobyčejnějšího až po speciální neprořezné kalhoty, funkční mikiny a bundy všech cenových kategorií a všemožných značek. Jako člověk, který pracuje každý den za každého počasí venku, jsem se rozhodl již nedělat kompromisy při nákupu pracovního vybavení.

Oblíbil jsem si produkty od firmy Arbortec. Značka mě nadchla jak perfektními materiály, zpracováním a promyšleností výrobků, tak svou firemní filosofií. Arbortec při tvorbě svých produktů myslí i na ženy a podporuje i školení a soutěže arboristek. Proto jsme se s manželkou rozhodli umožnit nákup tohoto kvalitního a odzkoušeného vybavení i dalším arboristům a lesníkům. Podařilo se nám získat výhradní zastoupení značky Arbortec pro Českou republiku. Budeme rádi, pokud vybavení od nás zlepší komfort i při vašem pracovním nasazení.

Martin a Klára Šilarovi

Zpět do obchodu