1 hodnocení

Batoh na lana oranžový Hi-Viz 65l

atoh o objemu 65 l je vyroben z naší odolné a nepromokavé plachtoviny z PES/PVC.

Můžeme doručit do:
2.8.2024
Do 10 pracovních dní
Kód: AT107-65-HVO
Značka: Arbortec
5 856 Kč
Kategorie: Batohy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.62 kg
Barva: Oranžová Hi-Viz
Objem: 65 litrů
Díky robustnímu popruhovému systému batoh 65L Cobra Rope Bag nabízí vynikající nosnost 50 kg. Robustní popruhový systém se rozprostírá přímo kolem dna vaku a je spojen s body určenými k tažení pomocí 4 hliníkových kroužků; umožňuje výměnu držadel, pokud by se časem poškodila nebo opotřebovala.

Batoh o objemu 65 l je vyroben z naší odolné a nepromokavé plachtoviny z PES/PVC a je také vyztužen na svislé ose extra podpěrou, aby se zajistil dokonalý tvar „kbelíku“. Batoh snadno pojme 50m šplhací nebo úvazové lano, s dostatkem volného místa pro popruhy, helmu a další šplhací nebo lanovou výstroj.

Batoh o objemu 65 l je rovněž vybaven vnitřní odnímatelnou přepážkou na spodní straně, kterou můžete oddělit od své soupravy, jakož i malým vnitřním kbelíkem na lano, který lze vyjmout a použít jako samostatný kbelík.

Má víko se zipem s překrývajícím bouřkovým krytem a přístupový bod lana ve středu s gumovým těsněním, aby se zabránilo vniknutí nečistot.

Na víku je také držák průkazu totožnosti s osobními údaji, několik smyček pro karabiny a dodatečné gumové úchyty, díky nimž lze batoh snadno uchopit z boku.

K dalším funkcím 65l batohu patří odtokový otvor v základně a další ventilační body kolem vaku, které zabraňují vzniku plísně na vlhkém laně.

Pro snadné použití jsme doplnili polstrovaný systém ramenních popruhů, s jehož pomocí lze změnit 65l vak z kbelíku s lanem na plnohodnotný batoh s plně nastavitelnými popruhy a dobře polstrovaným bederním pásem.

Celkově vzato extrémně univerzální lanová taška pro horolezecké a vybavení.

FUNKCE
Kapacita 65 litrů
Nosnost 50 kg
Zesílené strany
Víko na zip s bouřkovou klapkou
Vnitřní kryt proti prachu s utahovatelnou šňůrou
Vypouštěcí otvor a větrací otvory
2 boční kapsy a síťovaná kapsa
Odnímatelný vnitřní rozdělovník a kbelík na lano
Zpět do obchodu