Neohodnoceno

Batoh na lana modrý 55l

Batoh o objemu 55 l je vyroben z naší odolné a nepromokavé plachtoviny z PES/PVC.

Můžeme doručit do:
5.8.2024
Do 10 pracovních dní
Kód: AT106-55-BL
Značka: Arbortec
4 634 Kč
Kategorie: Batohy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.38 kg
Barva: Modrá
Objem: 55 litrů

Robustní popruh na přenášení vaku na lana 55L Cobra se rozkládá přímo kolem základny vaku a je připojen k vlečným bodům pomocí 4 hliníkových kroužků; umožňují výměnu rukojetí, pokud se v průběhu času poškodí nebo opotřebují.

Batoh o objemu 55 l je vyroben z naší odolné a nepromokavé plachtoviny z PES/PVC a je také vyztužen na svislé ose extra podpěrou, aby se zajistil dokonalý tvar „kbelíku“. Batoh snadno pojme 50m šplhací nebo úvazové lano, s dostatkem volného místa pro další šplhací nebo lanovou výstroj.

Vak má víko se zipem s překrývajícím bouřkovým krytem a přístupový bod lana ve středu s gumovým těsněním, aby se zabránilo vniknutí nečistot. Na víku je také držák osobních dokladů a na bocích vaku spousta karabinkových smyček.

K dalším funkcím patří odtokový otvor v základně a další ventilační body kolem vaku, které zabraňují vzniku plísně na vlhkém laně.

Pro snadné použití jsme doplnili polstrovaný systém ramenních popruhů, s jehož pomocí lze změnit 55l vak z kbelíku s lanem na plnohodnotný batoh s plně nastavitelnými popruhy.

FUNKCE
Kapacita 55 litrů
Zesílené strany
Víko na zip s bouřkovou klapkou
Vnitřní kryt proti prachu s utahovatelnou šňůrou
Vypouštěcí otvor a větrací otvory
2 boční kapsy a síťovaná kapsa
Nepromokavá plachtovina z PES/PVC

Zpět do obchodu